1,5% dla Fundacji Edukacji Klimatycznej – startujemy z kampanią

Wypełniając roczne zeznanie podatkowe, każdy z nas ma możliwość wskazania organizacji pożytku publicznego, której chciałby przekazać 1,5% swojego podatku dochodowego.

W 2024 roku po raz pierwszy możecie wspomóc w tej sposób Fundację Edukacji Klimatycznej (KRS 0000883035) – wydawcę serwisu Nauka o klimacie.

To dzięki Waszemu wsparciu – w formie darowizn oraz 1,5% podatku – możemy zapraszać do współpracy coraz szersze grono naukowców i specjalistów w dziedzinie popularyzowania wiedzy, uczestniczyć w wydarzeniach takich jak Szkolna Konferencja Klimatyczna, czy rozprawiać się z klimatycznymi mitami.

W ostatnich tygodniach (jeszcze do końca kwietnia), możecie natknąć się w internecie na spoty i ogłoszenia zachęcające do podzielenia się z nami podatkiem. Sfinansowaliśmy je dzięki Waszej hojności oraz programowi Google Ad Grants, a zrealizowaliśmy dzięki pomocy Berry – Kolektyw Kreatywny. Mamy nadzieję, że zwrócą one uwagę kolejnych osób na problem zmiany klimatu i zachęcą do wsparcia naszej działalności.

Tak powstawały nasze spoty.

Jeśli, tak jak my, uważasz, że rzetelna naukowa wiedza na temat klimatu i jego zmiany powinna być dostępna dla każdego i szeroko wykorzystywana przez rządzących, pomóż nam!

Przekaż 1,5% Fundacji Edukacji Klimatycznej (KRS 0000883035) i zachęć do tego znajomych.

Możesz skorzystać z poniższych grafik:

Wesprzyj Fundację Edukacji Klimatycznej bezpośrednimi darowiznami lub zostań patronem portalu naukaoklimacie.pl.